85020440_3510445735664164_71734485366236

Miesto Bažnyčios pamokslų video įrašus gali rasti YouTube paskyroje. Tavo patogumui įrašus taip pat talpiname tinklalaidžių platformose (Podbean, Spotify, Apple ir Google), tad jų gali klausytis patogiausiu būdu. Paieškos laukelyje tiesiog įvesk „Miesto Bažnyčia“.

  • YouTube
  • Spotify
  • Apple Podcasts

Pamokslų ciklai:

Miesto bažnyčioje, kad būtų lengviau įsiminti pagrindinę minti, pamokslus apjungiame į ciklus, kuriuos vienija bendra tema. Šiame puslapyje rasi dabar vykstančio ir praėjusių pamokslų ciklų aprašymus.

Rysis event cover.png

Pamokslų ciklas „RYŠYS“ - Kiekviename iš mūsų gyvuoja troškimas būti kito matomu, jaučiamu ir priimtu. Mes sukurti giliam ryšiui. Praradę ryšį ar dėl savo sužeidimų bėgdami nuo gilaus ryšio liekame vieniši ir nelaimingi. Ryšio stoka tampa priklausomybių, sutrikimų priežastimi. Jėzus kviečia atstatyti pažeistą ryšį su Juo, vienas kitu ir tapti tuo, kuo Jis mus numatė tapti. Nebūk be ryšio.

Pamokslų ciklas „Tikėjimo bėgikai. (ne)sėkmių istorijos“ - Mūsų tikėjimo kelionė yra tarsi bėgimas varžybose. Apaštalas Paulius savo gyvenimo pabaigoje rašė, jog užbaigė bėgimą, išsaugojo tikėjimą. Jis ragina žvelgti į pirmiau už mus bėgusius ir sekti jų pėdomis. Šią vasarą mokysimės iš jų istorijų ir prašysime Šventosios Dvasios mus įkvėpti maldingumui ir padrąsinti kovoti gerą tikėjimo kovą.

cover.jpg
16_9.jpg

Pamokslų ciklas „Dieviška matematika“ - dviejų dalių pamokslų ciklas apie pinigų reikšmę ir Dievo požiūrį į juos. Kaip valdyti žemiškuosius turtus, kad jie nepradėtų valdyti mūsų.

Ciklas Jezus geriau centre.jpg

Pamokslų ciklas „Lizdas“ - apie Dievo, draugų, tėvų, vaikų ir sutuoktinių santykius. Apie meilę, kuri kuria. Meilę, kurią norime matyti aplink.

Bažnyčios DNR cover.png
Pagrindinė - pašaukti būti palaiminimu.
gera zinia event cover.png

Pamokslų ciklas „MISIJA 24/7“ - kaip jaustumeisi sulaukęs skambučio iš Elono Musko? Kuo „žymesnis“ žmogus mus kviečia, tuo rimčiau tai apsvarstome. Jėzus kviečia mus dalyvauti Jo misijoje ir šis kvietimas yra daug didingesnis. Ciklas „Misija 24/7“ apie Dievo misiją, kaip prie jos prisijungti kasdien, ką ir kaip reikia daryti.

Dieviška matematika.jpg

Pamokslų ciklas „JĖZUS GERIAU už viską“ - Pamilę dovanas labiau nei Jų davėją tampame tiesiog stabmeldžiais ir skurdžiais. Jėzus yra geriau už mūsų sveikatą, karjerą, turtus, šeimą ar draugus, nes savo auka Jis pakvietė mus būti su Juo per amžius. Leiskime Šventąjai Dvasiai vėl vesti mus prie pirmosios meilės ir nuoširdaus garbinimo.

145761468_181802743693817_85165321187304

Pamokslų ciklas „Bažnyčios DNR“ - apie Miesto Bažnyčios bendruomenę, kultūrą, misiją bei vertybes

Buvimas.png
Tu esi bažnyčia (1).png