top of page

Pamokslai Miesto Bažnyčioje

Miesto Bažnyčios pamaldose kiekvieną savaitę skamba pamokslai. Pamokslų video įrašus gali rasti YouTube paskyroje. Tavo patogumui įrašus taip pat talpiname tinklalaidžių platformose (Podbean, Spotify, Apple ir Google), tad jų gali klausytis patogiausiu būdu. Paieškos laukelyje tiesiog įvesk „Miesto Bažnyčia“.

  • YouTube
  • Spotify
  • Apple Podcasts

Pamokslų ciklai:

Miesto bažnyčioje, pamokslus apjungiame į ciklus, kuriuos vienija bendra tema. Tai darome, kad daugiau laiko (kelias savaites) praleisdami vienoje temoje ją geriau suprastume. Šiame puslapyje rasi dabar vykstančio ir praėjusių pamokslų ciklų aprašymus.

Pamokslų ciklas „Mylėkite vienas kitą

MYLĖKITE VIENAS KITĄ (1)-min.png
JĖZAUS DRAUGAI (1)-min.png

Pamokslų ciklas „Jėzaus draugai“

Pamokslų ciklas „SANTYKIAI

SANTYKIAI-02.jpg
KRISTAUS GIMIMO LIUDININKAI-01 (1).png

Pamokslų ciklas „Kristaus gimimo liudininkai

Advento laikotarpio pamokslų ciklas apie žmones dalyvavusius Dievo atėjime į žemę. Ką jie išgyveno ir kokių pamokų galime išmokti iš aprašytos jų patirties?

Pamokslų ciklas „Gyvenimo ritmas

Apie discipliną įpročius ir dvasinį augimą kasdienio gyvenimo kontekste.

Artboard 4.png
Gyvi ne vien duona.jpg

Pamokslų ciklas „Gyvi ne vien duona

Biblijoje rašoma, kad „Žmogus gyvas ne viena duona, bet ir kiekvienu žodžiu, kuris išeina iš Dievo lūpų“. Šią vasara apie maldą, žodžio skaitymą ir Dievo vedimą savo patirtimi, patarimais ir atradimais dalinasi Miesto Bažnyčios bendruomenės nariai ir svečiai.

Pamokslų ciklas „Dvasinės kovos pagrindai

Dvasinė kova vyksta nuolat. Šiame pamokslų cikle apie sveiką požiūrį į ją bei pagrindinius principus.

dvasnineskovos_16;9.png
Artboard 1.jpg

Pamokslų ciklas „Pakabėkime apie SEKSĄ

Pakalbėkime apie SEKSĄ ir gerąją naujieną. Pakalbėkime apie ką dauguma tyli

Pamokslų ciklas „Ateities bendruomenė

– Šešių dalių pamokslų ciklas apie Miesto bažnyčios bendruomenę, kuri yra alternatyva dominuojančiai kultūrai. Bažnyčia yra įkūnyta viltis. Bažnyčia, kuri yra ištikima Dievui visada skirsis nuo pasaulyje dominuojančių vertybių ir praktikų. Būdami tampria ir ištikima Dievui bendruomene galime rasti jėgų nepasiduoti pasaulio spaudimui prisitaikyti prie mus supančios kultūros ir praktikų. Kritiškai pažvelgsime į kultūrą, idėjų atsiradimo istorija bei priežastis.

MB_Ateitiesbednruomene.png
MicrosoftTeams-image.png

Pamokslų ciklas „JĖZUS – TAIKOS MIGRANTAS

Biblijos istorija ir visos pagrindinės jos temos išsipildė per Jėzaus gyvenimą, mirtį ir prisikėlimą bei Dvasios dovaną. Advento laikotarpiu pažvelgsime į didįjį Biblijos naratyvą - Dievo išgelbėjimo planą žmonijai. Jėzus tapo migrantu ir vargšu dėl mūsų, kad mes galėtume tapti Dievo vaikais. Tokia malonė, teisingumas ir gailestingumas parodytas mums daro mus Jo bendradarbiais, kurie atjauta ir gerumu neša taiką pasauliui.

Pamokslų ciklas „Kvepuot-melstis-gyventi“  

Ciklas apie gyvenimą, kuris tampa malda. Apie vidinę tylą, skubančiame pasaulyje. Ne mažiau užimtą tvarkaraštį, bet mažiau užimtą širdį.

MB_uzsklanda_KMG-01.png
Rysis event cover.png

Pamokslų ciklas „RYŠYS

Kiekviename iš mūsų gyvuoja troškimas būti kito matomu, jaučiamu ir priimtu. Mes sukurti giliam ryšiui. Praradę ryšį ar dėl savo sužeidimų bėgdami nuo gilaus ryšio liekame vieniši ir nelaimingi. Ryšio stoka tampa priklausomybių, sutrikimų priežastimi. Jėzus kviečia atstatyti pažeistą ryšį su Juo, vienas kitu ir tapti tuo, kuo Jis mus numatė tapti. Nebūk be ryšio.

Pamokslų ciklas „Tikėjimo bėgikai. (ne)sėkmių istorijos

Mūsų tikėjimo kelionė yra tarsi bėgimas varžybose. Apaštalas Paulius savo gyvenimo pabaigoje rašė, jog užbaigė bėgimą, išsaugojo tikėjimą. Jis ragina žvelgti į pirmiau už mus bėgusius ir sekti jų pėdomis. Šią vasarą mokysimės iš jų istorijų ir prašysime Šventosios Dvasios mus įkvėpti maldingumui ir padrąsinti kovoti gerą tikėjimo kovą.

cover.jpg
16_9.jpg

Pamokslų ciklas „Dieviška matematika“

dviejų dalių pamokslų ciklas apie pinigų reikšmę ir Dievo požiūrį į juos. Kaip valdyti žemiškuosius turtus, kad jie nepradėtų valdyti mūsų.

Ciklas Jezus geriau centre.jpg

Pamokslų ciklas „Lizdas“

Apie Dievo, draugų, tėvų, vaikų ir sutuoktinių santykius. Apie meilę, kuri kuria. Meilę, kurią norime matyti aplink.

Bažnyčios DNR cover.png
Pagrindinė - pašaukti būti palaiminimu.
gera zinia event cover.png

Pamokslų ciklas „MISIJA 24/7“

Kaip jaustumeisi sulaukęs skambučio iš Elono Musko? Kuo „žymesnis“ žmogus mus kviečia, tuo rimčiau tai apsvarstome. Jėzus kviečia mus dalyvauti Jo misijoje ir šis kvietimas yra daug didingesnis. Ciklas „Misija 24/7“ apie Dievo misiją, kaip prie jos prisijungti kasdien, ką ir kaip reikia daryti.

Dieviška matematika.jpg

Pamokslų ciklas „JĖZUS GERIAU už viską“

Pamilę dovanas labiau nei Jų davėją tampame tiesiog stabmeldžiais ir skurdžiais. Jėzus yra geriau už mūsų sveikatą, karjerą, turtus, šeimą ar draugus, nes savo auka Jis pakvietė mus būti su Juo per amžius. Leiskime Šventąjai Dvasiai vėl vesti mus prie pirmosios meilės ir nuoširdaus garbinimo.

145761468_181802743693817_85165321187304

Pamokslų ciklas „Bažnyčios DNR“

Apie Miesto Bažnyčios bendruomenę, kultūrą, misiją bei vertybes

Buvimas.png
Tu esi bažnyčia (1).png
bottom of page