top of page

Miesto Bažnyčia Klaipėdoje

Krikščioniška, protestantiška Miesto Bažnyčia nuo 1997 m. įsikūrusi Klaipėdoje.

 

Kiekvieną sekmadienį 11 val. susirenkame LCC tarptautiniame universitete. Čia yra sakomas pamokslas, vyksta šlovinimas. Po pamaldų bendraujame, meldžiamės vieni už kitus, dalinamės tuo, kas vyksta mūsų gyvenimuose, vaišinamės kava/arbata bei užkandžiais. 


Bažnyčia Klaipėdoje atvira visiems Klaipėdos miesto gyventojams, svečiams, žmonėms, ieškantiems saugios užuovėjos bendruomenėje, kurioje vyrauja krikščioniškos vertybės.

 

Bažnyčia LCC tarptautiniame universitete

Miesto Bažnyčia Klaipėdoje. merginos per Kalėdas

Miesto Bažnyčia Klaipėdoje renkasi LCC tarptautinio universiteto patalpose esančioje Michaelsen salėje (Kretingos g. 36, Klaipėda). Susitikimas vyksta sporto salėje, kas gali pasirodyti neįprasta tradicinės bažnyčios lankytojams. Tačiau mes manome, kad bažnyčia - tai ne pastatas, bet Dievu tikinčių žmonių susibūrimas. 

Papildomi Bažnyčios LCC tarptautiniame universitete pliusai tai, kad Miesto Bažnyčia Klaipėdoje gali rinktis salėje, klausyti pamokslo ir šlovinti didelėje erdvėje, kurioje telpa beveik iki 600 žmonių. Prie universiteto pastato yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kuri sekmadieniais visiems, atvykusiems dalyvauti pamaldose yra atvira ir nemokama. 

Pamaldos vyksta lietuvių kalba, bet yra galimybė gauti ir vertimą į anglų (with translation to English) bei rusų kalbas (с переводом на русский язык).

 

Kaip atrodo sekmadienio pamaldos?

Pamaldose išgirsi skelbimus - mūsų bažnyčioje nuolat vyksta renginiai ir įvairios iniciatyvos. Sekmadieniais pasidaliname tuo, kas laukia, pasidžiaugiame tuo, kas įvyko.

Skamba šlovinimas - muzikinės giesmės. Žodžiai paprastai rodomi ekrane, todėl jei nori gali giedoti kartu. Jei nejauku - gali tiesiog pasiklausyti bei pabūti šlovinimo muzikos vedime užsimerkus.

Pamokslas - pamokslininkas dalinasi ištrauka iš Biblijos, aiškina ten slypinčias mintis bei susieja tai su savo patirtimi ir kaip supranta tą ištrauką savo gyvenime. Pateikiami realūs ir suprantami pavyzdžiai. Biblijos eilutės tampa gyvos ir mūsų gyvenimuose per pamokslininko žodžius.

Aukojimas. Visos bažnyčios iniciatyvos bei susirinkimai išlaikomi laisvos valios aukomis. Sekmadieniais kviečiame aukomis prisidėti prie bažnyčios misijos, tačiau tai visiškai savanoriška ir atvykdamas nesijausk, kad privalai įsipareigoti.

Bendravimas - po pamaldų turime laiko pabendrauti, išgerti kavos ar arbatos, jei reikia gali paprašyti maldos, pasiklausti dėl galimybių įsitraukti į bendruomenės gyvenimą.

 

Po pamaldų gali nuvykti ramiai pasivaikščioti Baltijos jūros pakrante, šalimais Molo yra kavinė, kurioje gali išgerti su bičiuliais kavos/arbatos ar kito gėrimo bei užkąsti ir taip pratęsti sekmadienio poilsį. Vietos, kurias gali aplankyti po susitikimo Klaipėdos Miesto bažnyčioje: Ateik Ateik, Biskvitas.

 

Miesto Bažnyčia Vilniuje, Miesto bažnyčia Kaune, Miesto Bažnyčia internete.

 

Kaip, Kur ir Kada atvykti?

Adresas: Kretingos g. 36, Klaipėda

Laikas: Sekmadieniais, 11 val.

bottom of page