top of page

Čia pateikiama informacija užtikrina tinkamą ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimų įgyvendinimą, taip pat užtikrina, kad esami ir buvę Religinės bendruomenės „Miesto Bažnyčia“ (toliau MB) lankytojai, tarnautojai, savanoriai bei rėmėjai žinotų, kokius jų asmens duomenis renka ir tvarko MB, kam jie yra perduodami, kokiais tikslais tie duomenys yra tvarkomi bei kitą reikšmingą su asmens duomenų tvarkymu susijusią informaciją. 

Tvarkomi asmens duomenys. 

MB tvarko jūsų identifikacinius, kontaktinius duomenis, kuriuos Jūs mums pateikėte laisva valia, t.y. jei parašote mums el. laišką, užsisakote naujienlaiškį, užpildote tarnautojo ar savanorio (-ės) anketą mūsų interneto svetainėje, užsiregistruojate į mūsų organizuojamą renginį ar susisiekiate su mumis kitais būdais pvz. telefonu, SMS žinute ar įvairiose medijos platformose  (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, amžius, gyvenamoji vieta). Finansinius duomenis (mokėtojo vardas, pavardė, mokėjimo data, mokėjimo pavedimo numeris, banko sąskaitos numeris). 

Duomenų tvarkymo tikslas. 

Naujienlaiškius užsiprenumeravusių asmenų pateiktas elektroninio pašto adresas naudojamas naujienlaiškiams (informacijai apie MB vykdomą veiklą) siųsti. MB taip pat gali rinki statistinius duomenis apie naujienlaiškius užsiprenumeravusių asmenų elgesį, pavyzdžiui, ar buvo atidarytas elektroninis laiškas su naujienlaiškiu, kokios nuorodos buvo paspaustos, kokiu įrenginiu naudotasi ir kokios jo techninės savybės. MB tai daro sekdama registruojamą informaciją apie naujienlaiškių prenumeratorių prieigą prie www.miestobaznycia.lt svetainės arba slapukų (angl. cookies) pagalba (jei tam buvo gautas sutikimas).

 

Tarnautojų ir savanorių pateikti duomenys naudojami MB savanoriško darbo organizavimui (kontaktavimui, suskirstymui į grupes, informavimui bei tarpusavio bendravimui apie paruošiamųjų darbų eigą). Dalyvių finansiniai duomenys yra susiję su registracija į mokamus MB renginius skelbiamus internetinėje svetainėje www.miestobaznycia.lt bei Facebook paskyroje https://www.facebook.com/Miestobaznycia. Atliekant aukojimą, saugomi jūsų vardas, pavardė, el. pašto adresas, auka. Aukojimai hyperlink sąsajomis apdorojami naudojantis Opay.lt platforma, kurios valdytojas UAB OPAY solutions, reg. nr.: 302664558), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama UAB OPAY solutions. 

Duomenų tvarkymo pagrindas. 

Asmenų duomenys tvarkomi sutikimo pagrindu. 

Duomenų perdavimas.  Mes neperduodame Jūsų asmens duomenų jokioms trečiosioms šalims, kurios galėtų naudoti šiuos duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais. Jūsų asmens duomenys gali būti perduoti: MB pasitelktiems paslaugų teikėjams (IT priežiūros, naujienlaiškių siuntimo įmonės, reklamos agentūros ir kt.), kiek tai yra būtina paslaugai atlikti (paslaugų teikėjai privalo užtikrinti tokią pačią Jūsų asmens duomenų apsaugą, negali naudoti jų neleistinais tikslais); tretiesiems asmenims, jei tai reikalinga Jūsų prašymams įgyvendinti; tretiesiems asmenims, jei tai daryti privalėtume pagal galiojančius teisės aktus; 

 

Teisės. 

Jūs turite teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis, prašyti ištaisyti, patikslinti ar ištrinti tvarkomus Jūsų asmens duomenis, taip pat turite teisę į duomenų perkeliamumą, teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, taip pat visas kitas duomenų subjektų teises, įtvirtintas ES Bendrajame duomenų apsaugos reglamente. 

Duomenų tvarkymo terminas. 

Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi ne ilgiau nei 2 (dvejus) metus po to, kai buvo atšauktas sutikimas, nustota siųsti naujienlaiškiai ar pasinaudota duomenų subjekto teise būti pamirštam (ištrinti asmens duomenis). 

Slapukai. 

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Tai daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. 

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus.

 

Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami. 

 

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėte, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos. 

Įeinant į puslapį sukuriamas slapukas PHPSESSID, kuris yra skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis išsaugomas iki interneto svetainės lango uždarymo. 

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. 

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių. 

Be būtinųjų slapukų dar yra išsaugomi Google Analytics slapukai. Šie slapukai išsaugomi įeinant į puslapį. Jie naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį. Apskaitai naudojami IP adresai ir unikalūs ID numeriai. Apskaitos rezultatas statistinis. Skaitliuko apskaita vykdoma per „Google analytics“. 

Puslapyje saugomi šie Google Analytics slapukai: 

  • __utma – saugomas 2 metus; 

  • __utmb – saugomas 30 minučių; 

  • __utmc – saugomas iki interneto svetainės lango uždarymo; 

  • __utmz – saugomas iki 6 mėnesių; 

  • _ga – saugomas iki 2 metų; 

  • _gid – saugomas 24 valandas. 
     

Atsisakymas. 

Naujienlaiškius užsiprenumeravę asmenys gali bet kada atsisakyti siunčiamų naujienlaiškių, paspausdami kiekvieno naujienlaiškio pabaigoje esančią „ATSISAKYTI“ nuorodą arba informuodami apie tai MB elektroniniu paštu info@m-b.lt

Duomenų valdytojas. 

Religinė bendruomenė Miesto Bažnyčia, juridinio asmens kodas 192079367, adresas Smilčių g. 5, Klaipėda, tel. nr. +370 659 50014, elektroninis paštas info@m-b.lt

Duomenų naudojimo politika

bottom of page