top of page

Miesto Bažnyčia Vilniuje

Krikščioniška, protestantiška Miesto Bažnyčia nuo 2016 m. įsikūrusi Vilniuje.

 

Kiekvieną sekmadienį 11 val. susirenkame Apvalaus kvadrato mokyklos patalpose 1-ojo aukšto salėje adresu Šermukšnių g. 6A. Čia yra sakomas pamokslas,vyksta šlovinimas, meldžiamės. Po pamaldų bendraujame, dalinamės tuo, kas vyksta mūsų gyvenimuose, vaišinamės kava/arbata bei užkandžiais. 


Bažnyčia Vilniuje atvira visiems Vilniaus miesto gyventojams, svečiams, žmonėms, ieškantiems saugios užuovėjos bendruomenėje, kurioje vyrauja krikščioniškos vertybės.

 

Bažnyčia administracinio pastato patalpose

20221106-_MG_0098.jpg

Miesto Bažnyčia Vilniuje renkasi administracinio pastato patalpose (Šermukšnių g.6A, Vilnius). Ten taip pat yra įsikūrusi ir Apvalaus kvadrato mokykla. Susitikimas vyksta 1-ojo aukšto salėje, kas gali pasirodyti neįprasta tradicinės bažnyčios lankytojams. Tačiau mes manome, kad bažnyčia - tai ne pastatas, bet Dievu tikinčių žmonių susibūrimas. 

Papildomi Bažnyčios Vilniuje pliusai tai, kad Miesto Bažnyčia Vilniuje gali rinktis pačiame Vilniaus senamiestyje, klausyti pamokslo ir šlovinti didelėje erdvėje, kurioje telpa daug žmonių.  

Atvykus prieš pamaldas, pavyzdžiui 10:50 val., galima rasti keliolika parkingo vietų nemokamai šalia pastato, uždaroje aikštelėje.

Tai, kad bažnyčia yra ir Vilniaus senamiestyje suteikia galimybę tiek po pamaldų, tiek prieš jas pasivaikščioti ir pasimėgauti Vilniaus miesto grožiu ir unikalumu. Bažnyčios narių rekomenduojama kavinė šalia Baltojo Tilto Caffeine, bei žemiau veikiantis įvairių šalių skirtingo maisto skveras. Abi vietos yra su lauko terasomis su vaizdu į Nerį, Gedimino pilį ir nuostabius Vilniaus vaizdus.

 

Kaip atrodo sekmadienio pamaldos?

Pamaldose išgirsi skelbimus - mūsų bažnyčioje nuolat vyksta renginiai ir įvairios iniciatyvos. Sekmadieniais pasidaliname tuo, kas laukia, pasidžiaugiame tuo, kas įvyko.

Skamba šlovinimas - muzikinės giesmės. Žodžiai paprastai rodomi ekrane, todėl jei nori gali giedoti kartu. Jei nejauku - gali tiesiog pasiklausyti bei pabūti šlovinimo muzikos vedime užsimerkus.

Pamokslas - pamokslininkas dalinasi ištrauka iš Biblijos, aiškina ten slypinčias mintis bei susieja tai su savo patirtimi ir kaip supranta tą ištrauką savo gyvenime. Pateikiami realūs ir suprantami pavyzdžiai. Biblijos eilutės tampa gyvos ir mūsų gyvenimuose per pamokslininko žodžius.

Aukojimas. Visos bažnyčios iniciatyvos bei susirinkimai išlaikomi laisvos valios aukomis. Sekmadieniais kviečiame aukomis prisidėti prie bažnyčios misijos, tačiau tai visiškai savanoriška ir atvykdamas nesijausk, kad privalai įsipareigoti.

Bendravimas - po pamaldų turime laiko pabendrauti, išgerti kavos ar arbatos, jei reikia gali paprašyti maldos, pasiklausti dėl galimybių įsitraukti į bendruomenės gyvenimą.

 

Po pamaldų gali nuvykti ramiai pasivaikščioti po Vilniaus senamiesčiu - Vilniaus Katedros aikštė 16 min. kelio pėsčiomis, Vinco Kudirkos aikštė 8 min. kelio pėsčiomis, Lukiškių aikštė 7 min. kelio pėsčiomis, Baltasis tiltas 11 min. kelio pėsčiomis ir kt.

 

Miesto bažnyčia Klaipėdoje, Miesto bažnyčia Kaune, Miesto bažnyčia internete

 

Kaip, Kur ir Kada atvykti?

Adresas: Šermukšnių g. 6A, Vilnius

Laikas: Sekmadieniais, 11 val.

bottom of page