top of page

Miesto Bažnyčia Kaune

Krikščioniška, protestantiška Miesto Bažnyčia nuo 2022 m. renkasi ir Kaune!

 

Kiekvieną sekmadienį čia susirenkame 50-70 žmonių. Skamba pamokslas, šlovinimas, o pamaldų pabaigoje bendraujame, dalinames tuo, kas vyksta mūsų gyvenimuose, vaišinamės kava bei užkandžiais. 

Bažnyčia Kaune atvira visiems Kauno miesto gyventojams ir svečiams.

 

Miesto Bažnyčia Kaune, Victoria hotel viešbutyje

Bažnyčia viešbučio patalpose

Miesto Bažnyčia Kaune renkasi VICTORIA HOTEL Kaunas patalpose. Tai gan neįprasta tradicinės bažnyčios lankytojams, tačiau mes manome, kad bažnyčia - tai ne pastatas, bet Dievu tikinčių žmonių susibūrimas.

O tiesą sakant viešbutyje net  jaukiau!.

 

Papildomi Bažnyčios viešbutyje pliusai tai, kad Miesto Bažnyčia Kaune gali rinktis pačiame miesto centre - Miško gatvėje bei didžiulis, nemokamas parkingas viešbučio teritorijoje. 

 

Kaip atrodo sekmadienio pamaldos?

Pamaldose išgirsi skelbimus - mūsų bažnyčioje nuolat vyksta renginiai ir įvairios iniciatyvos. Sekmadieniais pasidaliname tuo, kas laukia, pasidžiaugiame tuo, kas įvyko

Skamba šlovinimas  - muzikinės giesmės. Žodžiai paprastai rodomi ekrane, todėl jei nori gali giedot kartu. Jei nejauku - gali tiesiog pasiklausyti.

Pamokslas - pamokslininkas dalinasi ištrauka iš Biblijos, aiškina ten slypinčias mintis bei susieja tai su savo patirtimi ir kaip supranta tą ištrauką savo gyvenime.

Aukojimas. Visos bažnyčios iniciatyvos bei susirinkimai išlaikomi laisvos valios aukomis. Sekmadieniais kviečiame aukomis prisidėti prie bažnyčios misijos, tačiau tai visiškai savanorišką - atvykdamas nesijausk, kad kažką turi daryt.

Bendravimas - po pamaldų turime laiko pabendrauti, išgerti kavos ar arbatos, jei reikia gali paprašyti maldos, pasiklausti dėl galimybių įsitraukti.

Miesto bažnyčia Klaipėdoje, Miesto bažnyčia Vilniuje, Miesto bažnyčia internete

 

Kaip, Kur ir Kada atvykti?

Adresas: Miško g. 11, Victoria Hotel Kaunas

Laikas: Sekmadieniais, 11 val.

bottom of page