top of page

Narystė Miesto Bažnyčioje

Narystė Miesto Bažnyčioje yra apsisprendimas augti Dievo pažinime kartu su kitais tikinčiaisiais, prisidedant savo dvasinėmis dovanomis, gebėjimais ir širdimi.

Kodėl tapti nariu?

  1. Tapdamas bažnyčios nariu pareiški, kad esi jos dalis. Apaštalo Pauliaus laiškai skirti bažnyčioms arba pastoriams, tą patį matome ir Apreiškimo knygoje. Tikintysis be bažnyčios yra tarsi krepšininkas be komandos, jis niekam nepriklauso ir už nieką nežaidžia.

  2. Parodai, kad tau ši bendruomenė svarbi, matai ją labiau kaip Dvasinę šeimą, ne tik kaip vietą kur gali apsilankyti ir gauti pamokymą.

  3. Narystė yra kaip atsvara mumyse vyraujančiam individualizmui ir nepriklausomumui. Kreipdama į santykį sukuria prielaidas augti sveikoj atsiskaitomybėje.

Kas bus, jei netapsiu nariu?  

Nieko. Gali stebėti pamaldas ar tarnauti kaip įprastai. Gali likti ten kur esi.

Kaip tapti nariu?

Narystė atnaujinama kiekvienais metais Narių šventėje. Šventė vyks Sausio 28d. 17.00 Smilčių g. 5, Klaipėdoje, Dalyvavimui tiek gyvai tiek online būtina registracija. Susipažinti su narystės aprašymu galite čia. Jei Miesto Bažnyčios nariu tapsite pirmą kartą, kviečiame į susitikimą su Pastoriumi Sauliumi Karosu 27 d. 18.00 Smilčių g. 5 arba online.

bottom of page