top of page
Miesto Bažnyčios naujienos

Pamaldos

Pamaldų transliacija vyksta sekmadieniais nuo 10:45 Miesto Bažnyčios Facebook ir YouTube paskyrose. 

Pamokslo video įrašas išliks visuose paminėtuose kanaluose, tad jį peržiūrėti galėsite ir vėliau.

Paaukoti Miesto Bažnyčiai galite šiame puslapyje, Jums patogiausiu būdu - per savo el. bankininkystę, pavedimu arba per PayPal. Dėkojame iš anksto už Jūsų aukas. 

Kviečiame Jus prisijungti prie Miesto Bažnyčios bendruomenės Facebook grupės! Šioje grupėje dalinamės Miesto Bažnyčios naujienomis, savo liudijimais, maldos ir pagalbos poreikiais, įkvepiame ir palaikome vieni kitus. 

Krikštas

Krikštas yra apiplovimas vandeniu Tėvo, Sūnaus ir Šventosios Dvasios vardu. Jis pažymi ir patvirtina mūsų įvaikinimą Kristuje, apvalymą nuo nuodėmės ir mūsų apsisprendimą priklausyti Kristui ir Jo bažnyčiai.

Daugiau apie krikštą.

Triados

Triada - tai maža grupelė skirta bendruomenės nariams augti tikėjime Kristumi, dalintis gyvenimu, drąsinti vieni kitus ir per santykį pažinti tai ką Dievas kalba ir daro mūsų gyvenimuose.

Daugiau apie triadas

Resursai

Šiame skyriuje išvardinti resursai, kurie, tikimės, padės Jums augti dvasinėje kelionėje. 

Suaugusiems

Pastoriaus Sauliaus tinklalaidė. Skirta visiems besidomintiems dvasiniu gyvenimu. Vidutiniškai 30 min trunkančioje tinklalaidėje jūs išgirsite įdomių ir naudingų pastoriaus Sauliaus įžvalgų apie dvasinę brandą, santykių darną ir bendruomenės svarbą. Tinklalaidę galite klausytis pastoriaus Sauliaus tinklalapyje, taip pat Spotify, Podbean, Apple ir Google tinklalaidžių platformose (ieškokite „Pastoriaus Sauliaus tinklalaidė“).

Biblijos studijos: 

Pirmadieniais 18:30 (skirtos 18-30 m. jaunimui).

Ketvirtadieniais 18:30

Dėl prisijungimo susisiekite su mumis el. paštu info@m-b.lt

Alfa kursas. Skirtas naujai įtikėjusiems, netikintiems ir daug klausimų apie krikščionišką tikėjimą turintiems žmonėms.  daugiau informacijos apie kursą: www.miestobaznycia.lt/alfa

Miesto Bažnyčios pamokslai. Pamokslų video įrašus, kurie surūšiuoti pagal pamokslų ciklus, galite peržiūrėti YouTube paskyroje.  Jūsų patogumui įrašai taip pat yra talpinami tinklalaidžių platformose (Podbean, Spotify, Apple ir Google), tad jų galite klausytis jums patogiausiu būdu. Paieškos laukelyje tiesiog įveskite „Miesto Bažnyčia“.

 

Giesmės. Kviečiame klausytis krikščionių menininkų komandos „Iš arčiau“ giesmių albumo „Kai užlieji mane“

Sekite naujienas!

Šį puslapį mes nuolat atnaujinsime, tad kviečiame sekti paskutines naujienas čia, o taip pat ir Miesto Bažnyčios Facebook puslapyje bei grupėje. 

85020440_3510445735664164_71734485366236
bottom of page