top of page

ALFA kursas

Kiekvienas turime klausimų

ALFA kursas - vieta kur galite rasti dalį svarbiausių atsakymų!

12-os kas savaitę vykstančių susitikimų metu neformalioje aplinkoje kalbėsime apie pamatines krikščionybės tiesas. Dalyvaudami kurse galėsite ieškoti atsakymų į esminius gyvenimo klausimus bei aptarti jums rūpimas temas kitų, atsakymų ieškančių žmonių tarpe.

Jei turite klausimų ar norite prisidėti, susisiekite su ALFA kurso koordinatore Sanna.

El. paštu sanna@m-b.lt, arba telefonu +370 65970052

REGISTRACIJA

ALFA kursą pradėsime Rugsėjį ir reguliariai susitiksime 12 savaičių.

Užpildžius registracijos anketą, tolimesnė informacija, priminimai ir prisijungimo nuoroda bus atsiųsta jūsų nurodytu el. paštu.

Atsiliepimai

Ką apie Alfa sako kurso dalyviai?

Viktorija iš Klaipėdos

Pirmiausia, tai pirmieji mano kursai kuriuose nepraleidau nei vieno online susitikimo :) Susitikimo diena man buvo šventinė ir laukiama. Nuo pat pradžių jutosi labai šilta ir saugi aplinka, net nepajutom, kaip visi labai atsivėrėme ir dalinomės atvirai savo mintimis, patirtimis. Po susitikimų būdavau, kaip apsvaigusi nuo jausmų, minčių , susimąstymų , toks malonus svaigulys, labai gyva, tikra... Kursu metu išgirsti liudijimai ir žinios leido man pergalvoti savo vertybes , o tai padeda eiti tiesiau, ir mažiau abejojant. Dabar tapau laisvesne daryti tai, kas mane veža ! 

 

Kursai nemokami, bet labai brangūs ️ Rekomenduoju  tau - mielas drauge 

Irena iš Klaipėdos

Alfa kursas man davė puikius žmones, su kuriais turėjau malonės prisiliesti prie gilesnio krikščionybės supratimo. Davė žmones, kurie absoliučiai nekritikuoja, nereikalauja iš tavęs daugiau ir plačiau nei tu esi pasiruošęs kalbėti, nesmerkia už klausimus, kurie natūraliai tikinčiajam aiškūs, o tau dar ne. Davė žmonės, kurie meldžiasi už mane! Man tai yra neįtikėtina, kartu labai jautru, gilu ir prasminga. Labai įdomus kursas visokeriopai, nuo siužetinių filmukų žiūrėjimo iki bendravimo vienas su kitu. Gyvenimas įgauna dar didesnio svorio, gyventi tarsi tai būtų didžiulė dovana.

ALFA kurso istorija

(informacija adaptuoda iš alfakursai.lt)

Alfa kursas prasidėjo Didžiojoje Britanijoje, centriniame Londono rajone, Bromptone, Šventosios Trejybės anglikonu bažnyčioje XX a. 8 dešimtmečio pabaigoje. Pirminis kurso tikslas buvo neformalioje aplinkoje naujiesiems krikščionims pateikti pagrindinius krikščionybės principus.

1990 m. buvęs teisininkas Nicky Gumbel perėmė kurso vedimą. Jis pastebėjo, kad toks kursas galėtų būti naudingas nelankantiems bažnyčios žmonėms, ir adaptavo medžiaga šiai klausytoju grupei.

Po 1990 m. Alfa kursas ėmė sparčiai plisti Didžiojoje Britanijoje ir už jos ribų. Vis daugiau bažnyčių ir bendruomenių atrado šio kurso verte perteikiant esmines krikščionybės tiesas neformalioje aplinkoje.

ALFA kursas Miesto Bažnyčioje

Miesto Bažnyčioje ALFA vyksta jau daugelį metų. Formatas ne kartą keitėsi: kursai vyko internetu, konferencinėje - verslo aplinkoje, buvo organizuojami ir ALFA susitikimai skirti paaugliams. Tačiau besikeičiant formatui, kurso medžiaga bei susitikimų tikslas išliko tokie patys.

Mokymų centre - atviras ir neformalus pokalbis apie tai, kuo tiki krikščionys visame pasaulyje, bei kodėl tuo verta tikėti.

bottom of page