top of page

Tarnavimas vyrams 

Skirtas įvairaus amžiaus vyrams

pexels-helena-lopes-1049317_edited.jpg

Vyrų rekolekcijos „24 valandos“  


Laikas: Vasario mėn 25-26 d. penktadienį ir šeštadienis.
Išvyos  pradžia ir pabaiga 18:00 val.

Vieta:  Jaunimo sodyba, Kėkštų kaimas, Kretingos rajonas.

Kaina: 35 Eur - nakvynė, vakarienė, pusryčiai ir pietūs įskaičiuoti. Registracija patvirinama atlikus apmokėjimą. Registracijos forma žemiau.

Rekolekcijas organizuoja vyrų judėjimas KingsMen

Gavėjas: Miesto bažnyčia
Įmonės kodas: 192079367
Sąsk. Nr. LT067230000000701024
UAB Medicinos bankas
Mokėjimo paskirtis: vyrams (vardas, pavardė)

Informacija pavedimui:

Kodėl turėtum prisijungti?

Vyrai jaučia tuštumą ir prasmės trūkumą, o mūsų visuomenei būdingas nuolat didėjantis vyrų pasyvumas. Šis pasyvumas prasideda gyvenant ant sofos prieš televizorių ar kompiuterį ir dažnai baigiasi sudėtingomis priklausomybėmis, komplikuotais santykiais, pervargimu ir labai paviršutiniška draugyste.

 

„KingsMen” - vyrų judėjimas, pagrįstas krikščioniškomis vertybėmis ir principais. Judėjimas siekia, kad vyrai suvoktų savo „buvimą vyru“ ir vaidmenį gyvenime, šeimoje ir visuomenėje, dėl to organizuoja žygius ir renginius, kurie „pažadina“ vyrus ir sugrąžina juos prie buvimo vyru esmės. „KingsMen” meta iššūkį ir kviečia išeiti iš savo komforto zonos, pasinerti į tokias temas, kaip identitetas, santykis su tėčiu, pažeidžiamumas, draugystė, atsakomybės prisiėmimas ir lyderystė. Tai darome per patirtinius mokymus ir tik su tikrų draugų pagalba ir įprasmindami savo gyvenimą Dieve, meditacijoje, maldoje, pasidalinime, tyloje ir veikloje.

 

KingsMen vyrų judėjimo pradininkas Jeroen Alting von Geusau su šeima lankysis Lietuvoje 2022 m. vasario mėn. 24-25 d. Šio apsilankymo tikslas: susipažinti su mūsų šalimi, susitikti su tais vyrais kurie jau yra dalyvavę KingsMen renginiuose. Taip pat, pristatyti KingsMen veiklas ir jų organizuojamas programas Lietuvos vyrams, įvairioms bendruomenėms ir organizacijoms.

 

Plačiau apie KingsMen

https://kingsmen.international

 

REGISTRACIJA

Kiti KingsMen renginiai:

Kovo 17-20d (335 Eur)

A. Nuostabi vieta Pirėnų kalnuose Saint Martin du Canigou in Casteil (Prancūzija). Kopimas į Canigou kalno viršūnę apie 1900m. Tema - vyrų draugystė ir identitetas.

Nuoroda registracijai Prancūzijoje (Anglų k.):

https://kingsmen.international/product/quest-1-0-canigou/

 

Balandžio 27-1d (150 Eur)

B. Nuostabi vieta Tatrų kalnuose (Lenkija). Tema - vyrų draugystė ir identitetas.

Nuoroda registracijai Lenkijoje (Anglų ir Rusųk.):

https://kingsmen.international/product/quest-1-0-canigou-polish/

bottom of page