top of page
67217945_649799128873766_4305772978450202624_n.jpeg

Liepos 26-31 d.

Krikščioniška vaikų stovykla
"Jėzus didysis mūsų Vadas"

Miesto bažnyčia kviečia 7-12 metų vaikus į krikščionišką dieninę stovyklą.
Šių metų tema "Jėzus didysis mūsų Vadas. Indėnai".

Tai sporto ir meno stovykla, skirta 7-12 m. berniukams ir mergaitėms, mėgstantiems žaisti ir/ar kurti meną. Šios stovyklos metu vaikai susipažins su indėnų gyvenimo ir kultūros ypatybėmis bei krikščioniškomis tiesomis.

Programoje Jūsų vaikų laukia komandos formavimo, improvizaciniai bei susipažinimo žaidimai, Biblijos pamokėlės su gyvais pasakojimais apie indėnų herojus, kūrybingos meno bei smagios šokių pamokos, taip pat bendro šokio kūrimas, estafetės ir lauko žaidimų rungtys, futbolo, tinklinio, krepšinio, kvadrato bei badmintono varžybos ir turnyrai, maudynės jūroje, poilsis paplūdimyje ir kt.

 

Stovykloje kreipsime dėmesį į krikščioniškų vertybių puoselėjimą, savarankiškumą, formuosime komandinio bendravimo įgūdžius, susipažinsim ir mokysimės priimti vienas kitą.

 

VIETA: Stovyklavietė įsikūrusi netoli Melnragės pajūrio (Smilčių g. 5, Klaipėda), jaukioje vietovėje su tinkama infrastruktūra. Čia vaikams yra krepšinio ir tinklinio aikštės, poilsio kampeliai, erdvės skirtos stalo žaidimams, filmų peržiūroms ir kitoms veikloms.

Vaikų vasaros stovykla - indėnai

Registracija:

bottom of page